fbpx
Cookies

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywania. Więcej szczegółów w naszej “Polityce Cookies”.

Zgadzam się!
Zgadzam się!

Placówki - Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej

Placówki

Wykaz placówek Banku Spółdzielczego Ziemi Piotrkowskiej

LP NAZWA PLACÓWKI ADRES TELEFON E-MAIL
1 Placówka Operacyjna Centrali ul. Wojska Polskiego 141a 97-300 Piotrków Tryb. 44 648 09 15 piotrkow@bszppiotrkow.sgb.pl
2 Oddział Mniszków ul. Piotrkowska 5 26-341 Mniszków 44 648 09 54 mniszkow@bszppiotrkow.sgb.pl
3 O/Mniszków Filia Błogie Błogie 49 26-342 Błogie 44 648 09 55 blogie@bszppiotrkow.sgb.pl
4 Oddział Gorzkowice ul. Szkolna 3 97-350 Gorzkowice 44 648 09 35 gorzkowice@bszppiotrkow.sgb.pl
5 Oddział Grabica Grabica 72 97-306 Grabica 44 648 09 38 grabica@bszppiotrkow.sgb.pl
6 Oddział Moszczenica ul. Wolborska 2 97-310 Moszczenica 44 648 09 40 moszczenica@bszppiotrkow.sgb.pl
7 O/Moszczenica Punkt Kasowy Moszczenica ul. Piotrkowska 15a 97-310 Moszczenica 44 648 09 16 moszczenicapk@bszppiotrkow.sgb.pl
8 Oddział Paradyż ul. Konecka 7 26-333 Paradyż 44 648 09 47 paradyz@bszppiotrkow.sgb.pl
9 O/Paradyż Filia Aleksandrów Aleksandrów 39A 26-337 Aleksandrów 44 648 09 42 aleksandrow@bszppiotrkow.sgb.pl
10 Oddział Rozprza ul. Rynek Piastowski 8 97-340 Rozprza 44 648 09 36 rozprza@bszppiotrkow.sgb.pl
11 O/Rozprza Filia Wola Krzysztoporska ul. Szkolna 6 97-371 Wola Krzysztoporska 44 648 09 63 wola@bszppiotrkow.sgb.pl
12 O/Rozprza Filia Dobryszyce ul. Szkolna 1 97-505 Dobryszyce 44 685 17 11 dobryszyce@bszppiotrkow.sgb.pl
13 Oddział Szczerców ul. Żeromskiego 3 97-420 Szczerców 44 631 80 12 szczercow@bszppiotrkow.sgb.pl
14 Oddział Wielgomłyny ul. Krzętowska 4 97-525 Wielgomłyny 44 685 17 19 wielgomlyny@bszppiotrkow.sgb.pl
15 O/Wielgomłyny Filia Masłowice Masłowice 87 97-515 Masłowice 44 685 17 22 maslowice@bszppiotrkow.sgb.pl
16 Oddział Żarnów ul. Konecka 24 26-330 Żarnów 44 648 09 51 zarnow@bszppiotrkow.sgb.pl
17 Centrala Banku ul. Wojska Polskiego 141a 97-300 Piotrków Tryb.  44 648 09 10 centrala@bszppiotrkow.sgb.pl